ایران سرای من
لوستر اشپزخانه 5040 , عکس های جدید کاترینا کایف , عكسهاي سريال فريحا , سرانجام سریال فاطما گل , مدل کیفه مجلسی , زیباترین عکسهای فاطماگل و ملتم , کلیپ جدید از آقای همساده , دانلود آهنگ چه بی اندازه میخوامت رضا صادقی , ژله مدل نيمرو , عکس شادمهر و دخترش
مجمع تشخیص مصلحت نظام با اصلاح بندی از آئین نامه داخلی خود تاکید کرد: در صورتی که ابهام شورای نگهبان نسبت به هر یک از مواد مصوبه مجلس برطرف نشده باشد، مصوبه مذکور قابل طرح و رسیدگی در مجمع نیست.

به گزارش فارس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اصلاح چهار بند از آئین نامه داخلی مصوب کرد: در ماده (20) عبارت «از اعضای حقیقی به اضافه ردیف (الف) و (ج) بند یک، حکم بیست و هفتم اسفند ماه» به عبارت «همه اعضای مجمع به استثنای فقهای شورای نگهبان، مگر فقهایی که عضو حقیقی نیز هستند» تغییر می‌یابد.

همچنین در ماده (25) بعد از عبارت «از طرف مجلس شورای اسلامی» عبارت «به  همراه گزارشی جامع و مکتوب نظر شورای نگهبان و دلایل اصرار مجلس شورای اسلامی به نظر مصلحتی خود (ارسال صورت مذاکرات)» اضافه گردد.

با تصویب مجلس: دو تبصره به شرح ذیل به ماده (25) اضافه می‌شود: در صورتی که ابهام شورای نگهبان نسبت به هر یک از مواد مصوبه مجلس برطرف نشده باشد، مصوبه مذکور قابل طرح و رسیدگی در مجمع نیست و همچنین 2-  مصلحت مورد نظر مجمع، حسب مورد دارای زمان معین خواهد بود.

بر اساس این گزارش اگر شورای نگهبان مصوبات مجلس را خلاف قانون یا شرع تشخیص دهد و آن را برای اصلاح عودت دهد و مجلس بر نظر خود اصرار کند به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع می‌شود اما مواردی که شورای نگهبان آنها را مبهم تشخیص دهد، امکان ارجاع به مجمع ندارد.

بر اساس یکی دیگر از مصوبات امروز مجمع در بند الف ماده (27) بعد از عبارت «طرح و توضیح مسئله» عبارت «توسط کمیسیون ذیربط مجمع» اضافه می‌شود. ادامه موارد اصلاح و بازنگری در آیین‌نامه داخلی مجمع در جلسات آینده پیگیری خواهد شد.

نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط amlakeperspolis
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ