ایران سرای من
لوستر اشپزخانه 5040 , عکس های جدید کاترینا کایف , عكسهاي سريال فريحا , سرانجام سریال فاطما گل , مدل کیفه مجلسی , زیباترین عکسهای فاطماگل و ملتم , کلیپ جدید از آقای همساده , دانلود آهنگ چه بی اندازه میخوامت رضا صادقی , ژله مدل نيمرو , عکس شادمهر و دخترش

 
وزیر اطلا‌عات اعلا‌م کرد:تقریبا تمام عوامل دست اندرکار فرار شهرام جزایری به‌خارج از ایران شناسایی شدند .

به گزارش واحد مركز ي خبر، محسنی اژه ای در گفتگو با خبرنگاران گفت: براساس تحقیقات به عمل آمده از شهرام جزایری وی از مدتها قبل قصد فرار داشت و با برخی از بستگانش در خارج از کشور برای فرار هماهنگی کرده بود اما به علت برخی موانع در مرحله اول موفق به فرار نمی‌شود اما پس از مدتی با رفع این موانع نقشه خود را عملی می کند.

وزیر اطلا‌عات افزود: براساس تحقیقات از شهرام جزایری , وی قبل از فرار با حیله و نیرنگ و به بهانه رتق و فتق پرونده سابقش , بعضی از روزها در خارج از زندان به سر می برد و در همین ایام با بعضی افراد در خارج ازکشور تماس می گیرد و طرح فرار خود را برنامه ریزی و تصور می کرد که ماموران نظام هرگز دستشان به او نمی رسد.

محسنی اژه ای خاطر نشان کرد: هنگامی که وزارت اطلا‌عات از طرف ریاست قوه قضائیه ماموریت یافت که شهرام جزایری را تعقیب و او را به کشور بازگرداند , در مدت کوتاهی توانست مسیر خروج او و همه عواملی را که گذرنامه جعلی برایش تهیه و او را در خروج غیر قانونی از کشور کمک کرده بودند شناسایی کند.

وزیر اطلا‌عات افزود: ماموران وزارت اطلا‌عات در تلا‌ش برای یافتن شهرام جزایری توانستند مخفیگاه او را پیدا کنند به طوری که هنگام دستگیری جزایری, او صبح زود با صدای ماموران وزارت اطلا‌عات از خواب بیدار شد.

وی همچنین گفت: پس از دستگیری شهرام جزایری مشخص شد که‌او قبل از فرار توانسته با اسناد جعلی و با مساعدت برخی افرادی که در پرونده قبلی او دست داشته اند بخشی از موجودی بانکی خود را حدود 5/1 میلیارد تومان برداشت کند که این مبلغ را برای مخارج فرار هزینه کرده است.

وزیر اطلا‌عات تاکید کرد:خوشبختانه هم‌اکنون تمام عوامل دست اندرکارفرار شهرام جزایری و کسانی که در برداشت پول از بانک به او کمک کرده اند شناسایی شده اند و طی یک هفته آینده پرونده این افراد تحویل مقامات قضایی خواهد شد.

وی در بخش دیگری از این گفتگو درباره آزادی ماموران نیروی انتظامی از چنگ آدم ربایان گفت:مدتی قبل برخی از اشرار که در مافیای مواد مخدر فعال هستند تعدادی از ماموران شریف نیروی انتظامی را ربودند و به پاکستان منتقل کردند , البته ابتدا مقامات پاکستانی ازاین امراطلا‌عی نداشتند.

محسنی اژه ای در ادامه با بیان اینکه با تلا‌ش ماموران وزارت اطلا‌عات‌, نیروی انتظامی و مساعدت وزارت امور خارجه‌, هویت ربایندگان مشخص شد اظهارداشت:مقامات پاکستان را از این موضوع مطلع و مطمئن کردیم که ماموران نیروی انتظامی ایران در خاک پاکستان مخفیانه نگهداری می شوند , با همکاری مقامات پاکستان 3 , نفر از افرادی که بدست اشرار ربوده شده بودند آزاد و به خاک ایران اسلا‌می بازگردانده شدند.

محسنی اژه ای در این گفتگو همچنین به قطعنامه اخیر شورای امنیت علیه ایران اشاره کرد و گفت:متاسفانه نظام سلطه و در راس آن امریکا تلا‌ش می کند خواست های غیر قانونی و ظالمانه خود را با ابزاری مانند شورای امنیت به جلو ببرد و با این ترفند جمهوری اسلا‌می ایران را تحت فشار قرار دهد.

وی گفت:آنها مردم غیور و انقلا‌بی ایران را نشناخته اند چرا که نمی‌دانند مردم ایران زیر بار خواست ظالمانه و غیر قانونی آنها نمی روند واز حق مسلم خود کوتاه نمی ایند.

وزیر اطلا‌عات با اشاره به فعالیت عده ای در داخل که به عنوان ستون پنجم برای دشمن عمل می کنند افزود: این افراد با دادن اطلا‌عات به دشمن درجهت خواست و اراده آنها عمل می کنند که ما آنها را افراد نفوذی و عامل دشمن می دانیم.

وزیر اطلا‌عات اظهار داشت:این افراد به کشور و به ملت خود خیانت می کنند و با دادن سیگنال به دشمن در جهت منافع امریکا و اسرائیل و صهیونیسم عمل می کنند.

محسنی اژه ای تاکید کرد: اقدامات و ارتباط این افراد با بیگانگان از دید وزارت اطلا‌عات پنهان نیست و ما از آنها می خواهیم به جای خیانت و ضربه زدن به کشور درجهت مصالح ملت و کشور گام بردارند و اگر این کار را نکنند براساس وظیفه و مصوبات شورای عالی امنیت ملی , خیانت و جنایت آنهاو اطلا‌عاتی که در این شرایط به بیگانه می دهند افشا می کنیم و برابر موازین در برخورد با آنها اغماض نخواهیم کرد.

وزیر اطلا‌عات تصریح کرد: اگر این افراد این رویه را ادامه دهند و مسائل طبقه بندی شده را در اختیار دشمن قرار دهند مطمئن باشند دستگاه اطلا‌عاتی و قضایی در برابر خیانت آنها کوتاه نمی آیند و با آنان برخورد قاطع و موثر خواهند کرد .

 


نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط amlakeperspolis
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ